$4 Vs. $24 Vegan Sandwich



Rachel and Merle go head to head making vegan sandwiches at a $4 and $24 price point to see which one is the best value for its …

source

You May Also Like

About the Author: Goodful

40 Comments

  1. I miss this series :-/ If you start again, you can try other forms of challenges. Under $10 for both and who has the best appetizer etc.. or change the current format to 3 challengers (cheap, medium, expensive) as most people fall in medium category.

  2. Both of those looked very nice, albeit I do prefer the cheap in on this case even if alone on the merrit of the expensive one being expensive for the sake of being expensive. (just swapping out that truffle oil). And I love Tucker as a judge!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *